W naszej firmie możesz przeprowadzić profesjonalny tuning swojego motocykla.W ofercie znajdują się rozwiązania do tuningu elektronicznego, mechanicznego i optycznego.
W zakresie tuningu elektronicznego silników motocyklowych oferujemy moduły tuningowe Rapid Bike. Dzięki tym modułom możliwe jest uzyskanie znacznych przyrostów momentu obrotowego w niskim i średnim zakresie obrotów. Każdy tuningowany przez nas motocykl strojony jest na hamowni inercyjnej Grundamster 6000. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostroić silnik idealnie do oczekiwań klienta.
Tuning mechaniczny opieramy na akcesoriach firmy Accossato, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji komponentów używanych w sporcie motocyklowym. W skład oferty Accossato wchodza układy hamulcowe, kierownice, rolgazy, sety podnóżków, crashpady oraz wiele innych elementów niezbędnych przy modyfikacjach.
W optycznym tuningu oferujemy nieskończone możliwosci oklejania pojazdów. Zarówno pełno kolorowe grafiki jak i zmianę koloru czy też stylistyczne akcenty foli imitującej skóre, carbon itp. Zapraszamy do obejżenia naszych realizacji.

Tuning

Hamownia motocyklowa to urządzenie diagnostyczne mierzące przebieg mocy i momentu oddanego na koło motocykla. Wyniki otrzymujemy w formie wykresów za pomoca których możemy okreslić stan danego silnika, jego nastawy. Dodatkowo hamownia wyposażona jest w moduł pomiaru AFR, tzn. pomiaru poziomu tlenu w spalinach (skład mieszanki paliwowo-powietrznej). Dzięki temu mamy możliwość precyzyjnego zestrojenia układu zasilania silnika.


RapidBike


Rapid Bike to zaawansowane technologicznie moduły tuningowe do motocykli, skuterów i atv. Producent przygotował trzy warianty:

Rapid Bike Easy
To mikropocesorowy modulator sondy lambda korygujący na bieżąco skład mieszanki paliwowo-powietrznej na podstawie aktualnego składu spalin i temperatury powietrza. Efektem jest polepszenie dynamiki w niskim i średnim zakresie obrotów silnika, szybsza reakcja na manetke gazu.

Rapid Bike Evo
To zaawansowane urządzenie do nowoczesnych silników motocyklowych. Pozwala on na idealne zestrojenie ukladu zasilania.Zwłaszcza przy zastosowaniu akcesoryjnego filtra powietrza, czy tłumika. Jego zastosowanie pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału Twojego silnika.Efekt to znaczne poprawienie przyspieszen motocykla, poprawa kultury pracy silnika, Dodatkowe funkcje w standardzie to zarządzanie osmioma wtryskiwaczami, autoadaptacja AFR i TRE,bezpośrednie podłączenie przełacznika map wtrysku czy quickshiftera.

Rapid Bike Racing
To aktualnie najbardziej zaawansowany na świecie moduł do tuningu motocykli sportowych. Poza podstawowymi funkcjami znanymi z EVO wersja Racing posiada także możliwość zarządzania mapami zapłonu, funkcję asystenta hamowania oraz przede wszystkim najwiekszą na rynku wydajność mikroprocesora. Dzięki temu jazda staje sie wielką przyjemnością a osiagane czasy sa dużo lepsze.

Quickshifter
Doskonałe urządzenie rodem prosto z toru wyścigowego. Już dzisiaj możesz czerpać radość ze sportowego stylu zmiany biegów.

Racing
Laptimery, chronometry, dataloggery, telemetria
Zaawansowane, bardzo dokładne laptimery motocyklowe, chronometry i dataloggery. Posiadają odbiornik GPS najnowszej generacji gwarantujący dokładność do 1/100 sekundy. Produkowane przez firmę PZRacing. Wybrane modele pozwalają na współpracę z darmowym oprogramowaniem Race Render, które umożliwia naniesienie danych telemetrycznych na obraz z dowolnej kamery.
Racing
Moduły laptimerów GPS do oryginalnych zegarów
Bardzo dokładne moduły GPS najnowszej technologii umożliwiające uzyskanie pomiaru czasów na fabrycznych zegarach motocykli, które udostępniają taką funkcję.
Racing
Wyświetlacze biegów i shiftlighty
Wyświetlacze biegów standardowe oraz z shiftlightem. Posiadają w standardzie 6 kolorów podświetlenia do wyboru. Bardzo krótki czas reakcji. Idealna widoczność niezależnie od warunków oświetlenia.
Racing
Uniwersalny lokalizator GPS - GSM Call Me do wszystkich typów pojazdów.
Uniwersalny lokalizator GPS do pojazdów mechanicznych. Pozwala ustalić pozycję pojazdu oraz jego status (ruch,parkowanie).

Rapid Bike Honda Grundmaster

Copyright Home Serwis Tuning Galeria Motocyle Kontakt Design
mar-mot.eu - fachowa naprawa, diagnostyka komputerowa oraz serwis motocykli, skuterów i quadów w Rzeszowie.
Tuning oraz sprzedaż motocykli.